Januari
-
Avondklok van 21.00 tot 04.30 uur
22 januari 2021In heel Nederland geldt vanaf zaterdag 23 januari een avondklok. Dat betekent dat iedereen tussen 21.00 uur 's avonds en 04.30 's ochtends binnen blijft.
-
Lockdown verder aangescherpt vanwege zorgen om nieuwe virusvarianten
20 januari 2021Premier Rutte en minister de Jonge kondigden in een persconferentie vanmiddag extra maatregelen aan, waaronder een avondklok. "De extra maatregelen helpen om ons leven stap voor stap terug te krijgen, maar eerst moeten we ons nog een keer schrap zetten.
-
Lockdown verlengd tot en met tenminste 9 februari
12 januari 2021Het aantal Nederlanders dat besmet raakt met het coronavirus neemt licht af. Dat betekent dat de lockdown enig effect heeft. Onze volgende taak is om de dagelijkse besmettingen nog veel verder en sneller te laten dalen, zodat ook het aantal patiënten met corona in de ziekenhuizen en op de intensive care daalt. Daarom heeft het kabinet besloten dat Nederland tenminste tot en met 9 februari in lockdown blijft.
-
Maak kennis met Gem
22 februari 2021De virtuele assistent op zwijndrecht.nl
-
Webinar voor gedupeerden toeslagenaffaire verzet naar 20 januari 2021
22 februari 2021 -
Contract ondertekend voor de ontwikkeling en bouw appartementen Buizerdstraat
29 augustus 2022 -
Opruimactie kerstbomen levert een record op!
22 februari 2021 -
Zwijndrecht zoekt jongeren met toffe ideeën voorjaarsvakantie
22 februari 2021 -
Gemeente Zwijndrecht en Pellikaan tekenen overeenkomst voor nieuw zwembad
22 februari 2021 -
Videoboodschap van Burgemeester Hein van der Loo
22 februari 2021